שיש למטבח

אנשים רבים חוששים להשתמש בשיש למטבח משום שהמטבח הוא אחד החללים המרכזיים בבית, במטבח אנחנו מבשלים, נפגשים לארוחות משפחתיות ומארחים, וכתוצאה יש לשמור על השיש למטבח מהצטברות כתמים ושריטות.
שיש למטבח הוא חומר גלם איכותי, לכן הוא דורש יותר תשומת לב ותחזוקה מחומרי גלם פשוטים וזולים יותר, בדיוק כמו חליפה או שמלה יקרה שלכם שזקוקים לניקוי יבש מידי פעם ולא רק לכביסות, אך בכל פעם שאתם לובשים אותם את מרגישים טוב יותר ונאים יותר, כך בדיוק גם עם השיש.
כך תוכלו להגן על השיש שלכם מפני כתמים ושריטות.

ריצוף שיש למבטח

למרות “הסכנות” בבחירת השיש למטבח, ישנן מספר דרכים פשוטות שיכולות להגן על השיש שלכם ולהפחית את הסיכון לכתמים ושריטות:

בעת התקנת השיש למטבח מומלץ מאד להזמין איש מקצוע מיומן על מנת שיאטום את השיש, כך למעשה השיש מקבל שכבת הגנה נוספת מפני כתמים ושריטות.
שיש מושחז – הבחירה בשיש מושחז למטבחים היא נכונה יותר משום ששיש מושחז הוא בעל מראה מט ולא מבריק, כך במקרה של שריטות וכתמים הם יהיו פחות בולטים לעין, לעומת שיש שעבר ליטוש.
דרך נוספת לשמור על השיש שלכם מפני נזקים ושירטות היא: שימוש בקרשי חיתוך, נכון השיש הוא חומר גלם חזק ועמיד יחסית, אך אין זה אומר שהוא חסין לחלוטין בפני שריטות.
טעות נפוצה מאד שאנשים רבים עושים היא לחתוך ירקות ישירות על משטח השיש במקום להשתמש בקרש חיתוך, נכון השיש הוא גם בעל עמידות גבוהה בפני חום, אך אין צורך לאתגר אותו ולהניח עליו סירים לוהטים שיכולים לגרום לשיש נזק, לכן מומלץ תמיד להשתמש בתחתיות שיבודדו את המגע הישיר של החום ממשטח השיש.
כפי שקראתם שימוש בשיש למטבח לא מתאים לכולם, אלא רק לכאלו שמוכנים להשקיע טיפה יותר בתחזוקת השיש ובתמורה לקבל מראה מקורי וייחודי המשלב אלגנטיות, יוקרה ונוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה, בזכות הגיוון של השיש ואפשרויות העיצוב שלו האינסופיות שלו תוכלו לקבל את מטבח חלומותיכם שישתלב בצורה אבסולוטית עם שאר חללי הבית.
מעבר למראה הדקורטיבי של השיש, הבחירה בשיש למטבחים היא מושלמת עבור חובבי האפייה בזכות העובדה שהשיש שומר על טמפרטורה של סביב ה-16 מעלות שמונעת מחומרים להדבק אליו.

גלריה