ריצוף לבריכה

ברכת שחייה היא תוספת נהדרת לבית, אך חשוב לתכנן אותה כראוי ולחשוב על כל פרט. אחד הדברים שעליכם לחשוב עליו הוא סוג הריצוף לברכה. למעשה עליכם לחשוב גם על ריצוף מסביב לברכה, כלומר ריצוף חוץ, וגם ריצוף פנים ברכה. ישנם שיקולים שונים בעת בחירת ריצוף לברכה, כמו למשל המחיר, המראה העיצובי והבטיחות. עליכם לקחת בחשבון שסביבת הברכה צפויה להירטב והחלקה עלולה להיות מסוכנת ביותר. לכן לצד השיקולים העיצוביים יש לקחת בחשבון את נושא הבטיחות ולבחור בחומרים מונעי החלקה גם בסביבת הברכה וגם בברכה עצמה. היבט נוסף הוא האיטום, יש צורך בחיפוי אשר ימנע נזילות מים מאזור הברכה לעבר תשתיות הבית

ריצוף לבריכה – מה מומלץ

מומלץ מאוד להשתמש בריצוף שיש לברכה. זוהי אמנם לא האפשרות היחידה, אך לאור הדרישות והציפיות מתכונות החומר – השיש הוא חומר מתאים ביותר. מבחינה עיצובית יש לו מראה נהדר. אך מעבר לעיצוב זהו חומר חזק ועמיד אשר יכול לעמוד בתנאי החשיפה למים וכלור, וגם לספק את האיטום הדרוש. הוא שומר על המראה שלו לאורך שנים. שימו לב שחשוב שזה יהיה שיש שעבר תהליך ”כיבוס“ המעניק לו את המרקם המחוספס ומונע החלקה.

ריצוף לבריכה מחיר

ישנם חומרים שונים בהם אפשר להשתמש לצורך ריצוף לברכה וישנם פערי מחירים גדולים. אך כאשר אתם בוחרים ריצוף לברכה אל תסתכלו אך ורק על עלויות החומר וההתקנה, אלא גם על עלויות התחזוקה לאורך השנים ואת התמורה שאתם מקבלים. לפעמים מוטב לבחור באפשרויות ברמת מחיר גבוהה יותר, כמו למשל ריצוף שיש אך להיות בטוחים שאתם מקבלים חומר אטום, עמיד ומונע החלקה שלא משנה את הצבע שלו לאורך השנים.

ריצוף פנים בריכה

באופן מסורתי אנשים נוטים להשתמש בפסיפס או אריחי קרמיקה כחולים לצורך ריצוף פנים ברכה, אך האמת שזו אינה האפשרות היחידה ולניתן להעניק לברכה מראה מיוחד ויוצא דופן באמצעות ריצוף אבן טבעי. כך ניתן להעניק לברכה מראה אותנטי. כמובן שחשוב להקפיד גם על האיטום ועל הבטיחות ולבחור בסוגי אבן המתאימים למטרה זו ומספקים את כל התכונות הדרושות. איננו חייבים להגביל את עצמינו לצורות המסורתיות.

ריצוף חוץ מסביב לבריכה

ריצוף חוץ מסביב לבריכה הוא מעניק לברכה את המראה התוחם ומשמש כחולייה מקשרת בין הברכה לבין הגינה ושאר הבית. מלבד הצרכים הטכניים של חומר שאינו מחליק, אטום ועמיד, חשוב לבחור בחומר המתאים לעיצוב הבית ומאפשר לתת לגינה מראה יוקרתי אך טבעי ואותנטי. מהבחינה הזו ריצוף חוץ העשוי אבן או שיש יכול להעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר. אבן טבעית משתלבת היטב בעיצוב סביבת הברכה ועונה על כל הצרכים הטכניים.

שיש לקופינג בריכה

גלריית קופינג וריצוף מסביב לבריכה