חיפוי שיש לקירות, אמבטיות ומרצפות

חיפוי שיש, הוא בין היוקרתיים והיפים ביותר שישנם. לא בכדי לא מעט בוחרים בשיש כאמצעי חיפוי. חברת “בני רוקח תעשיות שיש”, היא בין החברות המובילות בארץ, בייצור ושיווק אבן, גרניט, ושיש, היא בעלת שני מפעלים, האחד בארץ ואילו השני בטורקיה. החברה מספקת מענה הן ללקוחות פרטיים והן לציבוריים, ובמהלך השנים צברה לעצמה אין ספור לקוחות בעלי שם, בשל השיש האיכותי, סטנדרטים גבוהים, איכות בלתי מתפשרת ושירות מן המעלה הראשונה.

חיפוי השיש הטוב ביותר לבתים ומוסדות ציבור

חיפוי שיש למטבח הביתי, הינו פופולארי ברוב מדינות העולם. אחד מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר שישנם הוא השיש. זהו חומר גלם טבעי למראה, יוקרתי, עמיד וחסין מפני מפגעים שונים. השיש יוצר מראה אסתטי שובה עין, ומכיוון שישנו היצע מגוון ומרשים של סוגי חיפוי שיש, כל אחד יוכל לבחור את השיש אשר יתאים במדויק למראה המטבח ועיצובו, תוך כדי התייחסות לשאר האלמנטים הקיימים בו.

לקוחות “בני רוקח תעשיות שיש”, יוכלו לבחור שיש גרניט, שיש סינתטי, שיש חברון או שיש אוניקס. כאשר מדובר בחיפוי שיש למטבחים, סוג השיש הפופולארי ביותר הוא הגרניט, צפיפות האבן שלו גבוהה במיוחד, והוא גם עמיד בפני כתמים ונוזלים.

זאת ועוד, שיש גרניט עמיד גם מפני שריטות, לכן הוא אידיאלי כמשטח עבודה. לרוב הגוונים שלו הם כהים, וגימורו מבריק. בעת בחירת חיפוי שיש למטבחים, יש להתייחס לא רק לסוג השיש, אלא לאלמנטים הקיימים במטבח. מוטב לבחור שיש אשר צבעו יתאים לארונות, לגווני הקירות ולמכשירי החשמל השונים. כיום, ניתן די בקלות לעצב מטבחים בסגנונות שונים, הן בעלי אופי כפרי וחמים יותר, והן מטבחים בעלי מראה מודרני ומינימליסטי יותר, כאשר השיש מהווה אלמנט ראשי ובולט. לבסוף, בשל המגוון הרב של סוגי השיש, כל אחד יוכל למצוא שיש במחיר ההולם את התקציב הכספי העומד לרשותו.

קירות בעלי חיפוי יוקרתי ואלגנטי

חיפוי שיש, מיועד לא רק למטבחים, אלא גם לקירות, רצפות, מדרגות ועוד. חיפוי שיש לקירות חוץ בעלי מראה אלגנטי, מצריך שימוש באבן שיש שונה מאשר זו במטבח. למשל, שיש אוניקס מתאים לשם מטרה זו. כאן מדובר באבן שכולה טבעית, בעלת גוון לבן עם אלמנטים של קווים ועורקים בגוונים חומים. חיפוי שיש לקירות חוץ איננו חייב להיות יקר, שיש מסוג אוניקס, עלותו זולה יחסית והוא עמיד ביותר.

החיפוי, מצריך תכנון מוקפד וחשיבה לטווח ארוך, שכן אלה הן קירות החשופים לתנאי אקלים שונים, הם מן הסתם יהיו נתונים יותר למפגעים, ולכן יש לבחור אבן ייעודית אשר נועדה לשמש את מטרתה, במקרה זה חיפוי שיש המיועד לקירות חיצוניים, וכל זאת על מנת שהשיש יאריך ימים. לבסוף, החיפוי הוא לא רק אלגנטי ובעל מראה יוקרתי, אלא זוהי בחירה פרקטית, שכן כפי שנאמר, מדובר בחומר גלם, אחד מהעמידים והחסינים שישנם.