מדוע לבחור דווקא מדרגות משיש?

כל הבתים נבדלים זה מזה, כל בית והעיצוב שלו, אולם כמעט כל הבתים זקוקים למדרגות. כאשר ניגשים לבחור מדרגות כדאי לחשוב גם שיש, והצוות המקצועי של בני רוקח תעשיות שיש נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על מדרגות משיש.

קצת על שיש

שיש הוא סלע משקע ימי שעבר התמרה כתוצאה מחום או מלחץ שנוצר במעמקי כדור הארץ. קיימות הגדרות שונות למונח "שיש", ובישראל הוא משמש לרוב לתיאור סלע מלוטש כמו גרניט או אבן גיר. סוג של שיש הנפוץ בישראל הוא "שיש חברון" המכונה גם "שיש חלילה".

בחירת מדרגות לבית

חלל הבית מורכב מפריטים שונים שיחד אורגים אותו למהות אחדותית. אחד הדברים שמהווים את המארג הייחודי הזה הוא המדרגות. כאשר חושבים על מדרגות מיד חושבים על מדרגות משיש, וזה לא בכדי. לשיש תכונות ייחודיות שונות שהופכות אותו לחומר אידיאלי לעיצוב המדרגות.

מדרגות משיש – עמידות במיוחד

הדבר הראשון עליו נחשוב בבחירת מדרגות הוא העמידות. כאשר בונים מדרגות חושבים לטווח הרחוק, כיוון שזהו אלמנט שלא מוחלף פעמים רבות. מסיבה זו, חשוב לבחור בחומר עמיד ואיכותי שיחזיק מעמד במשך שנים רבות. שיש עונה על ההגדרה הזו באופן מיטיבי כיוון שהוא חומר חזק ואיכותי הנחשב עמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

אווירה ואסתטיקה

דבר נוסף עליו נשים דגש בבחירת המדרגות הוא העיצוב. המדרגות מהוות נדבך מרכזי בבית, כיוון שהן אלמנט גדול ובולט לעיניים. מדרגות שיש עשויות מחומר טבעי ונקי היצר אווירה אסתטית נעימה ומשרות אווירה נעימה על הנוכחים בבית. נוסף על כך, השיש הוא חומר אותו ניתן לעצב באופנים שונים, כך תוכלו לעצב את המדרגות על פי גודל החלל וליצור אשליה של מרחב וחלל גדולים יותר.

קל לניקיון

אף אחד לא אוהב לנקות, אבל אם כבר מנקים עדיף שזה יהיה קל. כולנו יודעים כמה קשה לנקות בוץ משטיח או כתם מחולצה לבנה, לכן נרצה למזער ככל האפשר את הדברים הניתנים ללכלוך בבית. מדרגות משיש הן פתרון נהדר כיוון שהשיש הוא חומר קל לניקוי. ניקיון השיש נעשה על ידי מטליות לחות ואינו דורש שפשוף או שימוש בכימיקלים שונים.

2018-12-20T20:26:02+00:00
Call Now Button
פאנל נגישות