נתקין עבורכם מדרגות בחיפוי שיש מסוג שתבחרו

אם אתם חולמים על מדרגות שיש כמו בארמונות הכי מפוארים, בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לא רק להגשים את החלום, להפוך אותו למציאות אלא לחיות אותו כל יום מחדש. ואולי תופתעו לדעת, אבל כדי ליהנות ממדרגות משיש אתם לא צריכים לפתוח תוכנית חסכון או לקחת משכנתא. למעשה, שיש למדרגות הוא חומר גלם נגיש ששווה לכל נפש וכיס ובמילים אחרות – גם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם.

מדרגות שיש מתוך מבחר סוגים

אמנם כיום יש מדרגות שיש במגוון עיצובים וגימורים כך שהבחירה קשה, אבל התוצאה אחת – מראה מרהיב ויוקרתי שמבטיח עמידות וחוזק לשנים רבות מצד אחד ומצד שני תחזוקה מינימלית. ויתרה מזאת, כיום ניתן להתאים כל ריצוף שיש למדרגות ולייצר מדרגות מכל אריח שיש שברשותכם. המשמעות היא שהמדרגות בביתכם יכולים לשמש כפריט הנדסי וארכיטקטוני מיוחד במינו, כך שלשם שינוי השכנים יקנאו בכם ולא אתם בהם.

ואנחנו אומרים – אין שום סיבה שאתם לא תעשו שימוש בחומר הגלם הנפלא הזה שתמיד נשאר באופנה. ובינינו – כבר באימפריה הרומית הבינו שהשיש הוא החומר האידיאלי לשימוש בפרטי אמנות שונים ובארמונות. ואם אתם הוכחה נוספת לחוזק ולעמידות של השיש – אתם מוזמנים לקפוץ לרומא ולראות שמבני השיש עדיין עומדים על תילם אחרי 2000 שנה. ומיסרו ד"ש לפסל דוד של מיכאנג'לו, אמנם יצירת מופת מהמאות האחרונות אבל כמובן משיש.

כל מה שנותר לעשות:

אם גם אתם מעוניינים להצטייד במדרגות משיש חיצוניות בטח תשמחו לדעת שזה קל. למעשה,  עליכם רק לפנות לחברת "בני רוקח תעשיות שיש" ולתת להם לעשות את העבודה. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה אחת – מדובר במומחים לשיש שעוסקים משנת 1953 אך ורק בשיש, כך שאתם נמצאים בידיים הכי מקצועיות שאפשר.

אולי תופתעו לדעת אבל הדבר היחיד שתתקשו לעשות הוא לבחור את אופן יצירת הקשר: חיוג למספר הטלפון 03-9640910, שליחת מייל לדוא"ל info@benyrokah.comאו הגעה למכבים 44 בראשון לציון. ואתם יכולים להיות רגועים כי בכל דרך שתבחרו תהנו ממדרגות שיש איכותיות, ממקצועיות שמבוססת על מומחיות, ידע והרבה ניסיון. אז למה אתם מחכים?

2018-12-21T01:32:26+00:00
Call Now Button
פאנל נגישות