שיש למדרגות – יוקרתי,אסתטי ועמיד

מדרגות חוץ מאבן טבעית ניתנות בשלל עיצובים וגימורים שונים כגון קנטים גדולים או קטנים עגולים או ישרים וכן פנים מבריקות, מוברשות , מט , מותז , מסוטט עתיק ועוד.

ניתן לרוב להתאים כל ריצוף שיש למדרגות תואמות . ואם בחרתם אריח אחר אז תגיעו עם האריח ונתאים לכם את מדרגת השיש לצבע האריח או ניתן לייצר לכם מהאריח עצמו מדרגות.

להלן מספר דוגמאות שיש למדרגות מתוך קטלוג עצום של סוגי שיש:

יתרונות השיש: יוקרתי,אסתטי ועמיד

חברת “בני רוקח תעשיות שיש”, היא חברה וותיקה, מובילה בתחומה, והיא מתמחה בייצור ושיווק שיש למדרגות היוצר לא רק אווירה יוקרתית, יש לו עוד יתרונות רבים. שיש למדרגות פנים, או שיש למדרגות חוץ, מבטיח שגרם המדרגות יהיה עמיד, שכן השיש הוא חומר גלם חזק, איכותי במיוחד.

מדרגות הן אינן עסק זול, וכמובן שלא מחליפים אותן כל שנה או שנתיים, ולכן כה חשוב לבחור מדרגות משיש שישמשו את בעלי הבית למשך שנים מרובות. זאת ועוד, קל מאוד לתחזק את השיש, שיש למדרגות יוצר הרמוניה עיצובית, וקל מאוד לעצב אותו, כך שלכל בית פרטי ניתן להתאים מדרגות על פי גודלו, על פי צורת גרם המדרגות ושאר פרמטרים. לבסוף, פשוט מאוד לנקות את השיש, רק באמצעות מים, אין שום צורך לרכוש חומרי ניקוי מיוחדים.

שיש למדרגות בהתאם לתקציב והטעם האישי

כיום ניתן לרכוש שיש למדרגות במגוון צבעים, תכונות שונות, וכל אחד יכול לבחור שיש בהתאם לתקציב הכספי העומד לרשותו. ישנם סוגי שיש יקרים יותר וישנם זולים יותר. כמו כן, מכיוון שקיימים לא מעט דגמים, טקסטורות וצבעים, קל מאוד להתאים את עיצוב המדרגות, לעיצוב שאר חללי הבית. ישנו שיש למדרגות בעל טקסטורה חלקה, שיש עם טקסטורות אבן, שיש בזלת שחורה, ושיש בגוונים של אפור, ירוק, חום, וורדרד, צהוב, כתום, כחול, סגלגל, המבחר הוא פשוט עצום.

כיצד בוחרים את בעל המקצוע?

על מנת להרכיב שיש למדרגות, חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כאלה המכירים את סוג האבן מלפני ולפנים, בעלי ניסיון רב בתחום. כדאי  להתרשם מעבודות קודמות של איש המקצוע, זוהי אינדיקציה מצוינת. עוד לפני שבוחרים את השיש, חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר, שלא תהיינה שום הפתעות, ולבדוק האם היא תואמת לתקציב הכספי העומד לרשותכם. המחיר תלוי גם בסוג השיש וגם בשטח המדרגות. לסיכום, השיש הוא חומר גלם טבעי, יפיפה, בעל חזות יוקרתית, חזק ונוח לעיצוב.