שיש לריצוף – צועדים על איכות

רצפת שיש משדרת יוקרתיות, בכך אין בכלל ספק. תוכלו למצוא אותה בהיכלים גדולים, בבתים מעוצבים למשעי, במשרדים בהם יש צורך ברושם רציני ואיכותי. אולם כיום, בניגוד לעבר, שיש לריצוף איננו נחלתם של העשירים בלבד, שכן, כיום, בסכום שאיננו גדול כבעבר, יכול כל אחד מאיתנו לזכות ברצפת שיש מבריקה ומרשימה בביתו-הוא.

מדוע משמש שיש לריצוף?

ריצוף שיש מרהיב ביופיו ויוצר את אפקט הוואוו, כאשר אורחים נכנסים לראשונה לבית אשר רצפתו היא רצפת שיש. ריצוף עשוי שיש יוצר קו עיצובי נקי ומעניק מראה אלגנטי לבית. לשיש, כחומר גלם, ישנה חזות אצילית ותדמית יוקרתית, בשל השלמות והמושלמות שהוא מקרין.

שיש לריצוף

במקביל, מדובר בסוג אבן טבעית, אשר עברה את תהליך הגיבוש שלה בהפרשי לחץ וחום, ולכן, יש לה גם את האפשרות לשדר בבית תחושה טבעית וחמימה בחללים קטנים, ככל מוצר אחר שלא עבר את תהליכי העיבוד התעשייתיים הגסים. שיש משמש כאחד מחומרי הריצוף הוורסטיליים ביותר, והוא יכול לשמש לריצוף כל חדר מחדרי הבית, בין אם זה המטבח, חדרי המגורים או פינת האוכל, לא רק הסלון. יתרונותיו אלה הופכים אותו לריצוף המתאים ביותר לחללי הבית השונים, בעוד שגם שיש למדרגות מנותב למטרות דומות.

אנחנו צריכים לרצף את הבית מחדש, האם רצפת שיש היא הטובה ביותר עבורנו?

בשל הוורסטליות שלו, סוגי השיש הרבים והדוגמאות השונות, שיש לריצוף הבית כמעט תמיד יהווה את הפתרון הטוב והיעיל ביותר. בין אם זה לחדר הילדים, חדר שגם הרצפה שלו צריכה לשדר תחושה של חמימות, אבל אסור לה להתחמם בקלות אלא היא חייבת לשמור על קרירותה גם באקלים הישראלי, ואם זה בסלון, בו רצפת השיש מרשימה את הרואים אותה במרקמה, בדוגמה הטבועה בה או בברק הצונן שלה, במסדרון, או בכל חלל אחר הזקוק לריצוף המרשים יותר ממרצפות הטרצו הרגילות והמשעממות למראה.

ייחודו של השיש, גודל הפלטות שלו והחשיבות על הקפדה על איכות החומר, גורמים לכך שלא כדאי לקנות או להרכיב את השיש שלכם על ידי כל מי שמתיימר להיות מומחה בשיש. חברת בני רוקח תעשיות שיש מתמחה בריצוף שיש מעל ליובל שנים, והיא יכולה להבטיח לכם, כי רצפת השיש בביתכם תהיה האיכותית ביותר שניתן למצוא כיום.