מדרגות שיש פנים וחוץ לבית

מדרגות הן כמעט הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לסף ביתך בשל מיקומן המרכזי, נכון תפקיד המדרגות הוא לחבר בין מפלסים שונים בבית, אך עם תכנון נכון מדרגות הבית שלך יהפכו לאלמנט דקורטיבי יוקרתי ומרשים במיוחד עם נוכחות שלא ניתן להתעלם ממנה.

כל אבן שיש מלוטשת ומעוצבת בנפרד, לכן מדרגות שיש מגיעות בכל צורה וגודל מה שאומר שתוכלו לקבל בדיוק את גרם המדרגות שחלמתם עליו ייחודי ובעל מראה מתוחכם השובה את העין.

ניתן למצוא ברחבי כל העולם מבנים היסטוריים המתהדרים במדרגות שיש מה שמעיד כי הן עומדות איתנות במבחן הזמן מצד אחד ומצד שני על היוקרה והאקסלוסיביות שלהן, בין המבנים ניתן למצוא את הטאג’ מהאל, מגדל פיזה, הקלוסאום ועוד.

חיפוי מדרגות שיש פנים וחוץ לבית

חיפוי מדרגות שיש יענו על כל הציפיות והצרכים שלכם:

  • מראה מעוצב, שונה ולא סטנדרטי המשחרר הצהרה לאוויר, מדרגות שיש שעוצבו כהלכה עשויות להקנות לחלל תחושת מרחב ואשליה של חלל מרווח וגדול יותר.עמידות שיש למדרגות
  • נחשב חומר חזק ביותר המתאפיין בעמידות גבוהה מאד המחזיקה שנים ללא כל תחזוקה מיוחדת, במקרה של בלאי בניגוד לחומרים אחרים ניתן לחדש את מדרגות השיש באמצעות
  • ליטוש והן יקבלו את הברק והניצוץ שהיו להן כמו ביום קנייתם.
    צוות המומחים של בני רוקח ממליצים לחדש את מדרגות השיש כל 9-15 שנים.
  • מגוון עשיר של צורות וצבעים המתאימים לכל סגנון עיצובי מודרני, תעשייתי רטרו, כפרי, קלאסי וכו’.
  • הסרת כתמים – בניגוד לחומרי גלם אחרים שסופחים כתמים, אבן שיש חיה ונושמת המשמעות היא שיש חומרים שיכולים להסיר כתמים מתוך האבן.
    צוות המומחים של בני רוקח ממליץ למרוח “סילר” על מדרגות השיש, כך תוכלו להגן עליהן מכתמים עתידיים.

דומגאות לחיפוי שיש למדרגות פנים וחוץ

סוגי אבן

לכל סוגי אבן

מדרגות שיש מחיר בהתאם לתקציב ולטעם שלך

כיום ניתן לרכוש חיפוי שיש למדרגות חוץ ופנים במגוון צבעים, תכונות שונות, וכל אחד יכול לבחור שיש בהתאם לתקציב הכספי העומד לרשותו.

ישנם סוגי שיש יקרים יותר וישנם זולים יותר, כמו כן, מכיוון שקיימים לא מעט דגמים, טקסטורות וצבעים, קל מאוד להתאים את עיצוב המדרגות, לעיצוב שאר חללי הבית.

ישנו שיש למדרגות חוץ בעל טקסטורות חלקות, מוברשות, מט, מותזות, מכובוסות, שרופות ועוד, במקרה שתרצו ריצוף מדרגות חוץ שאינו משיש תוכלו למצוא ריצוף מאבן בזלת שחורה, צפחה וטרוורטין.

מלבד אפשרויות הריצוף והטקסטורות העשירות כשמגיעים לצבעים של חיפוי השיש למדרגות חוץ ניתן למצוא מבחר ענק של צבעים בכל צבעי הקשת ואף יותר מזה: ירוק, חום, וורדרד, צהוב, כתום, כחול, סגלגל, המבחר הוא פשוט עצום.

המחירים למדרגות שיש משתנים בהתאם לגודל המדרגות וסוג השיש.

חיפוי שיש למדרגות חוץ

התקנת מדרגות שיש 

על מנת להרכיב ולהתקין חיפוי שיש למדרגות, חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כאלה המכירים את סוג האבן מלפני ולפנים, בעלי ניסיון רב בתחום.

כדאי  להתרשם מעבודות קודמות של איש המקצוע, זוהי אינדיקציה מצוינת.

עוד לפני שבוחרים את השיש, חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר, שלא תהיינה שום הפתעות, ולבדוק האם היא תואמת לתקציב הכספי העומד לרשותכם.

המחיר תלוי גם בסוג השיש וגם בשטח המדרגות.

לסיכום, השיש הוא חומר גלם טבעי, יפיפה, בעל חזות יוקרתית, חזק ונוח לעיצוב.

שיש למדרגות פנים

מבחינת מיקומן המרכזי מאפשרות המדרגות נגישות מרבית אל כל קומות הבית, תוך התייחסות להשתלבותן של המדרגות עם החלל העיצובי הכללי להקניית מראה מרשים ויוקרתי, ולצורך זה ממלא שיש למדרגות את ייעודן באופן מושלם.

ניתן אמנם לראות כיום בבתים פרטיים רבים גרמי מדרגות פנימיים העשויים ממגוון חומרים שונים כגון עץ ומתכת, שחלקם משולבים בנירוסטה וזכוכית, אך אין ספק שמדרגות משיש בעיצוב הנכון מקרינות אל החלל מראה יוקרתי, אקסקלוסיבי ומרשים יותר מכל חומר גלם אחר.

מחברת בני רוקח תעשיות שיש מסבירים כי השיש נחשב לחומר חזק, איכותי, והוא מתאפיין בעמידות גבוהה למשך שנים רבות ללא כל תחזוקה מיוחדת, זאת להבדיל מחיפוי או מדרגות עץ לדוגמה.

שיש למדרגות חוץ

מדרגות חוץ מאבן טבעית ניתנות בשלל עיצובים וגימורים שונים כגון קנטים גדולים או קטנים עגולים או ישרים וכן פנים מבריקות עם פס נגד החלקה, מוברשות , מט , מותז , מסוטט עתיק ועוד, ניתן לרוב להתאים כל ריצוף שיש למדרגות חוץ תואמות .

מדרגות הן אינן עסק זול, וכמובן שלא מחליפים אותן כל שנה או שנתיים במיוחד כשמדובר במדרגות חוץ שצריכות להיות תואמות למזג האוויר והאקלים הישראלי והחם, ולכן כה חשוב לבחור מדרגות משיש שישמשו את בעלי הבית למשך שנים מרובות.

היתרון במדרגות שיש חוץ המיועדות בד”כ לגינה והחצר הוא עצום, משום ששיש הוא חומר טבעי הוא עמיד בפני האלקים הישראלי ואינו דורש תחזוקה מיוחדת כך תוכלו להנות מהמדרגות שלכם לאורך שנים מבלי להשקיע זמן ואנרגיה.

ניקיון ותחזוקת מדרגות שיש פנים וחוץ

הניקיון והשמירה על השיש נעשה בעזרת מטליות לחות ואינו מצריך כימיקלים חזקים או הפעלת לחץ לצורך הסרת הכתמים וסילוק הלכלוך. מדרגות משיש שעוצבו כהלכה עשויים להקנות לחלל תחושת מרחבים ואשליה של חלל מרווח וגדול יותר.